Portugalia

21 kwietnia 2021

Sprawdzony nocleg: Salgados Beach Villas w Algarve

Tagi: , , ,

Pytacie, o sprawdzony nocleg w regionie Algarve w Portugalii. Podczas ostatniego pobytu na początku kwietnia wynajęliśmy wraz z para przyjaciół dom z basenem w kompleksie Salgados Beach Villas, w pobliżu miasta Albufeira, jednego z najpopularniejszych kurortów w regionie.

Dwupiętrowy dom był całkiem spory, miał bardzo duże dwie sypialnie, trzy łazienki z kosmetykami i ręcznikami, w pełni wyposażoną kuchnię i ogromny przeszklony salon z wyjściem na taras i basen. Bezpłatny internet był szybki, a więc mogłem pracować zdalnie.

Miejsce okazało się idealne także dlatego, że bardzo blisko było na szeroką piaszczystą plażę Salgados. I rewelacyjna była cena za dwie doby – 1600 zł za cztery osoby. Sami gotowaliśmy, zakupy robiliśmy w świetnie zaopatrzonym markecie sieci Apolonia, choć w mój urodzinowy wieczór zamówiliśmy kolację przyrządzaną przez kucharza w willi, podczas której serwował nam ryby, owoce morza i przeróżne portugalskie smakołyki, także białe i czerwone wino. Taka uczta kosztowała 40 euro od osoby.

Z willi mieliśmy bardzo blisko nie tylko do wspomnianej Albufeiry, ale też nad lagunę Salgados, jedno z najlepszych w regionie miejsc do obserwacji ptaków.

Link do strony Salgados Beach Villas: https://www.salgadosbeachvillas.pt/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *