Chorwacja

16 kwietnia 2019

Dostałem Złote Pióro. I bardzo się cieszę!

Tagi: , ,

Lubię nagrody, bo utwierdzają mnie w przekonaniu, że robię coś fajnego. Tym razem doceniła mnie Chorwacja. Otrzymałem Złote Pióro – nagrodę Ministra Turystyki Chorwacji i Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej.

Nagroda Złote Pióro przyznawana jest przez Chorwacką Wspólnotę Turystyczną dziennikarzom z całego świata. Otrzymują ją dziennikarze i blogerzy za najlepsze publikacje na temat Chorwacji w ujęciu atrakcyjności turystycznej.

W tym roku nagrody Złotego Pióra przyznano już po raz 15. i otrzymało je 24 dziennikarzy z 16 krajów. Wręczane są w trzech kategoriach: za najlepszy artykuł w mediach drukowanych, za najlepszy reportaż w mediach elektronicznych (TV, radio) oraz za najlepszą publikację w mediach elektronicznych (blogerzy, media społecznościowe).

Nagroda  Złote Pióro jest przede wszystkim podziękowaniem za wkład dziennikarzy i influenserów w promocję turystyki Chorwacji. Cieszymy się bardzo, że z roku na rok powiększa się nam grono naszych polskich laureatów – mówi Agnieszka Puszczewicz, dyrektor przedstawicielstwa Chorwackiej wspólnoty Turystycznej w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *