Traveler

2 marca 2016

Zapraszam na spotkanie 15 marca w Warszawie! Opowiem o mojej książce „Opowieści z pięciu stron świata”

Tagi: , ,

Już 15 marca w Warszawie w Centrum Zarządzania Światem przy ul. Okrzei 26 opowiem o swojej książce „Cessanis na walizkach. Opowieści z pięciu stron świata”. A 16 marca książkę znajdziecie w księgarniach!

Cess_spotkanie_A3_

W „Opowieściach z pięciu stron świata” jest trochę o francuskiej kuchni, trochę o kotach, o genderowej figurce z Cypru sprzed tysięcy lat i o chińskich smokach. Poznacie historię żółwia giganta z Wietnamu, pewien pucybut z Izmiru podpowie, jakie buty powinien nosić prawdziwy mężczyzna, dowiecie się, jak zapakować prezent po japońsku, na której z australijskich plaż spotkacie kangury albo gdzie w Hanoi zjeść najlepszą zupę phở. Jestem przekonany, że spodobają się wam te historie i że skorzystacie ze sprawdzonych przeze mnie rad. Być może książka pomoże wam w wyborze kierunku podróży, zmotywuje i nie będziecie już dłużej odkładać planów. Każda podróż, jak mówią Chińczycy, rozpoczyna się przecież od pierwszego kroku.”

ZNANI PODRÓŻNICY PISZĄ O MOJEJ KSIĄŻCE:

MARTYNA WOJCIECHOWSKA: Ta książka jest jak jej autor – zaskakująca, pełna pozytywnej energii, zapału do podróżowania i poznawania świata. Uwaga – zagrożenie! Po jej przeczytaniu wszyscy będziecie chcieli wyruszyć w podróż. Polecam!

ELŻBIETA DZIKOWSKA: Tropem przygód i legend przez pięć stron świata. Wędrowałam i ja tym szlakiem, ale w książce Michała Cessanisa odkryłam wiele nieznanych mi smaków, także w kuchni, a przede wszystkim w kulturze i naturze. Bystry, wrażliwy obserwator, podgląda to, co znane, ale i to, co nieoczywiste, opisując swoje przygody językiem pełnym anegdot, barwnie, dowcipnie, a jednocześnie z wielką erudycją. Świetna lektura zachęca do podążania tropem autora. Szczęśliwej podróży!

ALEKSANDER DOBA: Michał Cessanis jest autorem z wielką wrażliwością, pokorą i wiedzą, dla którego podróżowanie to coś więcej niż tylko osiąganie kolejnych celów na mapie. Ważniejsza jest dla niego droga i spotykani na niej ludzie, dzięki którym powstała ta książka. Michał udowadnia, że nie ma na świecie piękniejszej pasji od podróżowania i poznawania świata.

PATRONI MEDIALNI:

ONET.PL

TVP2

PYTANIE NA ŚNIADANIE

FOCUS

GALA

ELLE

CLAUDIA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *